Hakkımızda

Topçu Hukuk Bürosu 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Av. Gökçen Topçu tarafından kurulmuştur. Aynı okuldan 4 yıl sonra mezun olan Dilek Topçu ve Fatih Arslan’ın katılımı ile şu anki ortaklık yapısına kavuşmuştur.

Hukuk Büromuz, 28 yılı aşkın deneyimini bünyemize katılan genç meslektaşlarımızın dinamizmi ile sentezleyerek ve hukukun üstünlüğüne olan bağlılığı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hukuk Büromuz enerji, otomotiv, gıda, mobilya, hazır giyim, tekstil, kamu ihaleleri alanlarında faaliyet yürüten birçok şirkete kurumsal danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra 1000’den fazla müvekkile Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Kamu İhale Hukuku, İş Hukuku, Birleşme ve Devralmalar Hukuku, Vergi Hukuku, İdare Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Spor Hukuku alanlarında titiz ve disiplinli çalışma ile hukuki yardım vermekteyiz.

Mesleki birikimimizi genç meslektaşlarımıza da aktararak ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren müvekkillerimize uzun yıllar hukuki desteğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

2016   Topçu Hukuk Bürosu